Корзина
13 отзывов
+380961777594
+380
50
046-25-00
+380
50
046-25-00
Александр
+380
96
177-75-94
Компания Торг Строй - оптовая продажа строительных материалов.

Чердачные лестницы Oman (Польша)

Чердачные лестницы Oman (Польша)

Сходи на горище. 
Тільки на оригінальні сходи на горище  OMAN з жовтою етикеткою на коробі. 
Чому саме Oman? Інноваційність безпечне й плавне закриття, завдяки унікальному механізму складання кришки люка. Пружини закріпленні всередені коробу, а не на крищці люка, що першкоджає самовільному випаданню кришки. 
Збереження тепла унікальна система дерев'яних короба і теплоізоляційної кришки люка перешкоджає проникненню холодного повітря всередину приміщення, а також накопиченню конденсату та пилу. 
Естетично і довговічно всі металеві поверхні деталей сходів, завдяки порошковому забарвленню володіють високими захисними властивостями до механічних пошкоджень-подряпинам і мають естетичний вигляд. Міцно і надійно для збільшення міцності з'єднання в дерев'яних моделях, сходинки з внутрішньої сторони направляючих закріплені в з'єднання за типом "ластівчин хвіст". 
Комфортно і безпечно сходинки всіх моделей сходів на горище мають спеціальні насічки, які першкоджають ковзанню, що робить експлуатацію сходів безпечною і комфортною. 
Витривалість до навантаженнь всі єлементи сходів, що несуть навантаження, в лабораторних випробуваннях витримали 260кг.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3
Внимание: Гарантийные обязательства от производителя на лестницы TM Oman, с 1 января 2015 году поставляются исключительно с желтой этикеткой.